Dutch Open Champion & Futurity Contest in de lift

Een ontzettend mooi, leuk, gezellig en geslaagde wedstrijd.

Alweer 5 dagen geleden  dat de Dutch Open Championship & Futurity Contest in Arnhem werd gehouden.

Wat hadden we een geweldig weer in tegenstelling tot vorig jaar, het zonnetje scheen volop en de temperatuur was heerlijk!

Wij willen alle vrijwilligers bedanken voor de hulp tijdens de wedstrijd en ook alle vrijwilligers die geholpen hebben met de voorbereiding naar de wedstrijd toe. We hebben er met z’n allen voor kunnen zorgen dat het een mooi NK werd.

Team stal Mansour heeft er ook alles aan gedaan om er weer een geslaagd weekend van te maken, met af en toe een regenbui in de arena en niet te vergeten de heerlijke barbeque!!

En natuurlijk onze sponsors, ook dit jaar weer een aantal bijzondere prijzen gesponsord gekregen.

Heel hartelijk bedankt voor alle geweldige prijzen.

Alle toeschouwers, wat fijn dat jullie er allemaal bij waren.

En de deelnemers… zonder jullie geen NK… bedankt dat jullie er weer bij waren!!

Via deze weg willen we iedereen feliciteren met haar/zijn behaalde prijzen, wij hopen jullie volgend jaar met het nieuwe show seizoen weer te zien!!

Dit NK hadden we een toename in starts dus laten we er met z’n allen voor zorgen dat we volgend jaar verder groeien!!

Nogmaals iedereen bedankt!! Op naar volgend jaar!!

 

Western Store https://www.westernstore.be/nl/
JC&S Print- en Borduurservice http://www.jcens.nl/
Eagles Ranch Texel https://www.eaglesranch.com/
Ellen Welten http://www.ellenweltenlouwers.com/
Westernspul.nl http://westernspul.nl/index.html
Euro-Horse http://euro-horse.nl/eurohorse
Country Mill Horse Support https://www.countrymill.nl/
UHG Grooming supplies https://www.uhg-shop.nl/
Cowgirl Store https://www.cowgirlstore.nl/
Werkhoven wijnen http://www.werkhovenwijnen.nl/
Flex& Fit Sporthorses https://www.flex-en-fitsporthorses.nl/
De Koopman Nieuwegein https://www.facebook.com/koopmannieuwegein/
Jamin Nieuwegein https://www.jamin.nl/winkelzoeker
Autobedrijf spekkels https://www.autofirst-spekkels.nl/
Marlies Trap fotografie https://marliestrapfotografie.weebly.com/
Cool Running Paints https://www.reininghorse.nl/
Pats Trading www.patsstallenbouw.nl
Verheijen fotografie https://nl-nl.facebook.com/VerheijenFotografie/
Western Horse Design https://www.facebook.com/Westernhorsedesign/
Hoof & Paw https://www.hoofenpaw.eu/

Het DPHC bestuur